مرسدس بنز با امکانات هتل لوکس +تصاویر - -آکا

آکاایران: مرسدس بنز با امکانات یک هتل لوکس

به گزارش آکاایران: مرسدس بنز آخرین مدل بنز همیشه از رقبای خود یک قدم جلوتر بوده است. این شرکت خودروسازی حالا هتل متحرک ساخته هتلی که با سرعت باور نکردنی به کجای دنیا میرود.

در این مدل جدید بنز تمامی امکانات رفاهی برای یک مسافرت خاطره انگیز را فراهم ساخته است.

بسیاری از خودروهای کلاس v مرسدس بنز برای خانواده های پرجمعیت و یا تشریفات ارائه می شود. سطح تجملاتی بنزهای v در یک ون معمولی دیده نمی شود و به همین دلیل گزینه خوب و فوق العاده برای مشتریان به شمار می آید.

مرسدس بنز با امکانات هتل لوکس

,[categoriy]

آکاایران: مرسدس بنز با امکانات هتل لوکس +تصاویر

,[categoriy]

مرسدس بنز تشریفاتی

,[categoriy]
,[categoriy]

مرسدس بنزی که امکانات یک هتل لوکس را دارد

به گزارش مجله آکا ایران به نقل از “اتوبیلد”؛ با توجه به گستردگی قابلیت های کلاس v مرسدس، گروه مفهومی اتومبیل های “اوکی سی یو” تصمیم گرفت تا با استفاده از پایه کلاس v آخرین پروژه خود را نهایی کرده و آن را در ژنو به نمایش درآورد.

آنچه که در این خودرو می بینید، نتیجه ۳۳۵۰ ساعت کار مدام و استفاده از مواد درجه یک و حجم زیادی از آلیاژهای لوکس برای چهار سرنشین عقب خودرو است.

بخش عقب خودرو به وسیله یک صفحه نمایشگر بزرگ از بخش جلوی خودرو جدا می شود. صندلی ها نیز کاملا لوکس و به صورت روبه روی یکدیگر تعبیه شده تا فضای گرم و دوستانه تری برای سرنشینان ایجاد شود. صندلی ها به راحتی تا شده و تغییر وضعیت می دهند. برای هر صندلی یک میز تعبیه شده است.

بین کنسول صندلی های عقب نیز شاهد یک فضای کابینتی برای دستگاه قهوه ساز و یخچال هستیم. سقف بلند این سقف این ون درخشان و روشن و با الهام از سقف ستاره گون مدل های سفارشی رولزرویس ساخته شده است.

.

منبع :

  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب