جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس - -آکا

آکاایران: جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید

به گزارش آکاایران: لامبورگینی از جدیدترین و آخرین مدل خود رونمایی کرد. در ادامه مدل ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ لامبورگینی را مشاهده میکنید.

مجله آکا ایران؛ مدیر طراحی لامبورگینی در مورد طراحی خودرو جدیدشان گفت: ما در طراحی این ماشین همان اصولی را رعایت کرده ایم که اساس برندمان را تشکیل میدهند.

وی ادامه داد: در طراحی اورکان پرفورمانت اصالت لامبورگینی را میتوان در خطوط طراحی آن مشاهده کرد، اما البته ویژگیهای دیگری نیز وجود دارند که اورکان آنها را دنبال می کند.

جدیدترین مدل لامبورگینی

,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس

 

مدیر طراحی لامبورگینی توضیح داد: این خودرو علاوه بر داشتن عمکلردی فوق العاده از طراحی پیشرویی نیز بهره می برد و مساله خلاقیت را نیز میتوان در ترکیبات خاص مورد استفاده در این ماشین مشاهده کنیم.

وی در مورد تیم طراحی لامبورگینی گفت: ما تیمی کوچک اما در عین حال سریع هستیم، در واقع سریع و خشمگین (اشاره به نام یک فیلم مشهور) کار با این تیم بسیار مایه مسرت من است زیرا همگی ما بسیار پرشور و با انگیزه هستیم.

مدیر طراحی لامبورگینی ادامه داد: همه ما از هر روز کاری مان واقعا لذت میبریم و از خلق مدلهای جدید برای لامبورگینی بسیار خوشحال هستیم. تیم کوچک ما از آخرین فناوریهای روز دنیا بهره میبرد اما در عین حال همگی قادر به طراحی دستی هستیم.

.

منبع :

  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب