تائید صلاحیت های نادرست ضربات جبران ناپذیری به اعتماد مردم در انتخابات شوراها وارد می کند -آکا

آکاایران: بیگی :

تائید صلاحیت های نادرست ضربات جبران ناپذیری به اعتماد مردم در انتخابات شوراها وارد می کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم تبریز با بیان اینکه باید تائید صلاحیت ها بر اساس منافع مردم، جامعه و کشور باشد نه تائیدی برای دلخوشی و رضایت افراد و گروه های سیاسی، تاکید کرد: تائید صلاحیت های نادرست ضربات جبران ناپذیری به اعتماد مردم و البته شهر و روستاه ها خواهد زد که جبران آن بسیار سخت و گاهی اوقات نشدنی است.
چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت 16:24
,شورای شهر, انتخابات, وزارت کشور,[categoriy]

آکاایران: تائید صلاحیت های نادرست ضربات جبران ناپذیری به اعتماد مردم در انتخابات شوراها وارد می کند

احمد علیرضا بیگی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت پیرامون " تاثیر عملکرد هیات نظارت بر انتخابات در تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستای مناسب و خدمتگزار "، با تاکید بر اینکه دستگاه ها و مراجع 4 گانه در استعلام افراد برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا باید دقت نظر بیشتری برای حضور افراد بدون مشکل داشته باشند، گفت: هیات های نظارت هم باید نسبت به تائید افرادی که دغدغه خدمت دارند نه اینکه تامین منافع مالی خود و یا گروه های سیاسی مراقبت های لازم را داشته باشد.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه باید تائید صلاحیت ها بر اساس منافع مردم، جامعه و کشور باشد نه تائیدی برای دلخوشی و رضایت افراد و گروه های سیاسی، تاکید کرد: تائید صلاحیت های نادرست ضربات جبران ناپذیری به اعتماد مردم و البته شهر و روستاه ها خواهد زد که جبران آن بسیار سخت و گاهی اوقات نشدنی است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم بالای مسائل مالی در حوزه شهرداری ها و شوراها، تصریح کرد: باید افرادی وارد این عرصه شوند که بخواهند برای رفاه شهروندان قدمی بردارند، نه اینکه برای کسب منافع مالی خود و گروه های وابسته به آنها تلاش کنند.

وی افزود: حجم بالای منابع مالی متاسفانه برخی افراد را وسوسه کرده و باعث می شود که مشکلات مالی و فسادهای اقتصادی در این نهاد خدمت گزاری صورت بگیرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی مردم با بیان اینکه اقدامات و تلاش های هیات های نظارت بر انتخاب شوراها در تائید افراد پاک دست و خدمتگزار مطمئنا می تواند عاملی جهت بهبود شرایط شهر و روستاها شود، گفت: این هیات ها در انتخاب افراد باید دقت نظر بیشتر به خرج دهند و اجازه ورود افراد که در پی کارکردن برای مردم  نیستند را ندهند در واقع وظیفه هیات های نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا بسیار سنگین است و آنها باید دقت لازم را برای تائید افراد سالم و عاشق خدمت انجام دهند./

پایان پیام

.

منبع :

جدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

تبلیغات